pl

Dofinansowanie UE

GORBI PIOTR GARBACZ
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:

Wzrost konkurencyjności firmy GORBI Piotr Garbacz poprzez wdrożenie do produkcji innowacyjnego produktu w postaci Pergola Bioclimatic Plus

Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa GORBI PIOTR GARBACZ na rynku krajowym i zagr., wdrożenie wyników prac B+R, podniesienie produktywności i wydajności przedsiębiorstwa dzięki wprowadzeniu do produkcji innowacyjnego wyrobu w postaci Pergoli Bioclimatic Plus, będącego udoskonaloną wersją dotychczas oferowanego przez firmę wyrobu. Ponadto, w wyniku realizacji projektu Wnioskodawca wzbogaci swoją ofertę o nową usługę w zakresie obróbki pięcioosiowej profili aluminiowych i stalowych, która będzie możliwa do wprowadzenia dzięki zakupionemu, specjalistycznemu sprzętowi. Projekt obejmuje wdrożenie wyników B+R wypracowanych na indywidualne zamówienie Wnioskodawcy przez naukowców z FINDEWAL Sp. z o.o.
Dofinansowanie projektu z UE: 1.998.550,09

 

GORBI PIOTR GARBACZ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:
Wzost konkurencyjności firmy GORBI PIOTR GARBACZ na rynkach zagranicznych dzięki udziale w międzynarodowych targach R+T Messe Stuttgart 2021 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2104 - 2020, Oś. Priorytetowa: 3 KONKURENCYJNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW, Działanie: 3.9, współfinansowanego ze środków europejskich.

Przedmiotem projektu jest zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa GROBI PIOTR GARBACZ na rynku zagranicznym, dzieki uczestnictwu w roli wystawcy na międzynarodowych targach R+T Messe Stuttgart 2021, jakie odbędą się w terminie 22-26.02.2021 r. Wnioskodawca promować będzie na targach swoje produkty w postaci pergoli tarasowej (aluminiowej i tkaninowej), screenery oraz system szklanych paneli przesuwnych, ktore zgodnie z Planem Rozwoju Eksporu firmy mają największy potencjał sprzedaży na rynkach zagranicznych i największe przewagi konkurencyjne.

Dofinansowanie projektu z UE: 119 999,99 zł

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij