pl

Dofinansowanie UE

GORBI PIOTR GARBACZ
realizuje projekt dofinansowany
z Funduszy Europejskich Wzrost konkurencyjności firmy GORBI Piotr Garbacz poprzez wdrożenie do produkcji innowacyjnego produktu w postaci Pergola Bioclimatic Plus

Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa GORBI PIOTR GARBACZ na rynku krajowym i zagr., wdrożenie wyników prac B+R, podniesienie produktywności i wydajności przedsiębiorstwa dzięki wprowadzeniu do produkcji innowacyjnego wyrobu w postaci Pergoli Bioclimatic Plus, będącego udoskonaloną wersją dotychczas oferowanego przez firmę wyrobu. Ponadto, w wyniku realizacji projektu Wnioskodawca wzbogaci swoją ofertę o nową usługę w zakresie obróbki pięcioosiowej profili aluminiowych i stalowych, która będzie możliwa do wprowadzenia dzięki zakupionemu, specjalistycznemu sprzętowi. Projekt obejmuje wdrożenie wyników B+R wypracowanych na indywidualne zamówienie Wnioskodawcy przez naukowców z FINDEWAL Sp. z o.o.


Dofinansowanie projektu z UE: 1.998.550,09

© Gorbi 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij