Gorbi
Zmiana siedziby

NEWS

Zmieniliśmy siedzibę

Od 8 kwietnia firma Gorbi fizycznie mieści się przy ul. Spiessa 5 w Lublinie w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Gorbi
Top 1

CAŁOROCZNA PERGOLA

Bioclimatic

Bioclimatic to zaawansowane technologicznie, automatycznie sterowane zadaszenie składające się z obrotowych aluminiowych listew. 

 

więcej
Gorbi
Top 2

UNIWERSALNE ZADASZENIE

Pergola Premium

Wykwintna prostota i zaawansowane technologicznie rozwiązania dedykowane Klientom z branży HoReCa

więcej

Witaj na stronie Gorbi

GORBI jest firmą istniejącą od 2002 roku. Początkowo zajmowała się produkcją i hurtową sprzedażą rolet materiałowych, verticali i moskitier. Obecnie GORBI jest jednym z liderów w Polsce w produkcjizadaszeń oraz osłon tarasów i ogrodów:

  • BIOCLIMATIC
  • Pergole (PREMIUM, FORM, SOFT, LINE, SLIM, PERGOTELA)
  • Markizy
  • Verano

Naszym klientom oferujemy nowoczesne i funkcjonalne produkty w szerokiej gamie kolorystycznej, stworzone pod konkretny wymiar oraz wyposażone w akcesoria. 

Ofertę kierujemy do dystrybutorów z całej Polski. Oferujemy profesjonalne doradztwo, szkolenia oraz materiały promocyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy z firmą GORBI.

W związku z prężnym rozwojem firmy powstała nowa siedziba w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Lublinie, przy ul. Spiessa 5.
Sezon 2019 rozpoczęliśmy więc w nowoczesnym, komfortowym miejscu.  

 

© Gorbi 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij