pl

Marka

 

MARKA GORBI
GORBI jest producentem wysokiej jakości systemów przeciwsłonecznych: zadaszeń oraz osłon tarasów. Swoją ofertę kieruje do dystrybutorów z całej Polski. Oferuje profesjonalne doradztwo, szkolenia oraz materiały promocyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy z firmą GORBI.

 

MARKA TARASOLA
Tarasola to wiodący w Europie środkowo-wschodniej producent luksusowych, automatycznie otwieranych pergoli, który ma w swojej ofercie 8 autorskich systemów zadaszeń: model lamelowy, modele tkaninowe – płaskie, spadkowe, dwuspadowe, wolnostojące i przyścienne. Firma eksportuje swoje produkty do: Niemiec, Austrii, Francji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Czech, Litwy, Węgier, Rumunii. Bogate doświadczenie wyniesione z ponad 2500 realizacji pozwala firmie rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy techniczne i służyć pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Produkty firmy Tarasola charakteryzuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij